:: Reklama portale
:: Redakcija

Klaipėdos įmonės
Orai Klaipedoje
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Dienos horoskopas | Sapno paaiškinimas

Reklama
Reklama

Anglų kalbos pamokos: grupėse ar savarankiškai?

anglu kalbos_pamokosAnglų kalbos mokymasis šiuolaikinėje visuomenėje yra būtinybė. Žinoma, yra keletas specialybių, kuriose užtenka mokėti savo gimtąją kalbą, tačiau tokiuose darbuose vargu ar gausite padorų atlyginimą.

Jei anglų kalbą mokėtės mokykloje, o mokyklos kvapo jau nebepamenate – greičiausiai išblėso ir užsienio kalbos žinios. Kad jas atgaivintumėte, nepakanka vien žiūrėti angliškus filmus. Svarbu suprasti ir gramatiką, be to – pačiam suregzti protingą sakinuką gali būti kur kas sudėtingiau nei suprasti filmo herojaus išsakytas mintis.

Tuo tarpu daugumos darbuotojų vertę lemia ne tik kompetencija ir patirtis profesinėje veikloje, bet ir anglų kalbos įgūdžiai. Tad nėra nieko keisto, kad vis daugiau suaugusiųjų, norėdami padidinti savo, kaip darbuotojo, vertę (arba dėl kokių nors kitų priežasčių), nusprendžia pagilinti anglų kalbos žinias.Kalbos įgūdžius tobulinti galima įvairiais būdais, tačiau dažniausiai naudojami yra šie: savarankiškas anglų kalbos mokymasis namuose bei anglų kalbos pamokos grupėje.

Savarankiškos anglų kalbos pamokos namuose. Atrodytų, nieko nėra paparasčiau: nereikia niekur važiuoti, nereikia mokėti pinigų už kursus, netgi nereikia persirengti. Tačiau kaip dažnai mes prisižadame namuose atlikti kažką naudingo, tačiau aptingstame ir atidedame tai kitai dienai? Grįžus į namus, ypač po sunkios darbo dienos, norisi tik pavalgyti, pasiilsėti, atgauti jėgas ir eiti miegoti. Dauguma žmonių namų aplinkoje negali nei produktyviai dirbti, nei mokytis. Jeigu nesate vienas iš jų ir sugebate būti darbingi namų aplinkoje – tuomet galite mokytis ir savarankiškai. Internete galite rasti įvairios mokomosios medžiagos.

Anglų kalbos pamokos grupėje. Mokytis grupėje visuomet yra linksmiau nei vienam: vyksta bendravimas su įdomiais žmonėm, pamokų metu su kursų dalyviais galite diskutuoti angliškai, o tai ypač lavina kalbėjimo įgūdžius užsienio kalba. Neužtenka tik išmokti taisyklingai rašyti – labai svarbu ir tai, kad mokėtumėte laisvai, be jokių kompleksų bendrauti šia kalba.

Anglų kalbos pamokos grupėse ir savarankiškas mokymasis namuose – tai du skirtingi kalbos įgūdžių lavinimo metodai, jie abu turi ir pliusų, ir minusų. Kuris būdas priimtinesnis – teks spręsti patiems, atsižvelgiant į savo būdo bruožus ir kitas individualias aplinkybes, kurias žinote tik jūs patys. Svarbiausia, kad apskritai kažkurį metodą pasirinktumėte ir žengtumėte žingsnį anglų kalbos žinių lavinimo, tuo pačiu ir savęs tobulinimo, link.

 
Reklama
Reklama