:: Reklama portale
:: Redakcija

Klaipėdos įmonės
Orai Klaipedoje
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Dienos horoskopas | Sapno paaiškinimas

Reklama
Reklama

Kokį nešiojamą kompiuterį geriausia įsigyti?

nesiojamasKompiuterių mados kiekvienais metais sparčiai keičiasi. Tiesą sakant, vis nauji modeliai yra pristatomi kiekvieną metų ketvirtį, todėl norint neatsilikti nuo rinkos, reikia atlikti apžvalgą ir peržiūrėti, kurie nešiojami kompiuteriai yra geriausi pagal kainos ir kokybės santykį. Taigi, jeigu planuojate artimiausiu metu pirkti naują kompiuterį, turėtumėte atkreipti dėmesį į savo poreikius – kam ketinate kompiuterį dažniausiai naudoti. Pagal tai jau bus galima lyginti ir kiekvieno iš naujų modelių duomenis, o tada išsirinkti tą vieną vienintelį kompiuterį, kurį pirksite.

Jeigu ketinate pirkti nebrangų kompiuterį, kurio kaina svyruotų nuo tūkstančio iki pusantro tūkstančio litų, tuomet verta atkreipti dėmesį į Acer Aspire serijos kompiuterius. Juos galima lyginti su HP Compaq serijos kompiuteriais, tačiau pastaruoju metu Acer Aspire lyderiauja dėl dar žemesnių kainų ir greitesnio prisitaikymo prie šiuolaikinių IT tendencijų.

Pavyzdžiui, Acer Aspire E5-511 kompiuteriai jums suteiks daugybę privalumų. Nors toks kompiuterio modelis tekainuoja 1000 litų, tačiau jūs gaunate keturių branduolių spartų procesorių, 1 TB kietąjį diską ir ganėtinai neblogą bateriją, kuri veiks ilgai ir be įkrovimo.Aišku, tai nėra verslo klasės Lenovo ThinkPad, kuris be baterijos įkrovimo gali veikti net iki 15 valandų, tačiau Acer Aspire jums siūlo išskirtinai mažą kainą, dėl kurios neprarasite galimybės mėgautis visais geriausiais pastarųjų metų informacinių technologijų išradimais. Savaime suprantama, vienintelis minusas toks, kad šis kompiuteris nebus tinkamas kompiuterinių žaidimų mėgėjams, kadangi Acer Aspire E5-511 už 1000 litų tikrai nepasiūlys galingos vaizdo plokštės, kuri leistų jums žaisti įspūdingos grafikos kompiuterinius žaidimus.

Labai įdomus yra naujasis Asus Transformer Book kompiuteris – jis išskirtinis tuo, jog tai yra hibridas tarp nešiojamo ir planšetinio kompiuterio. Vadinasi, tokį kompiuterį labai patogu nešiotis, o dirbti su ofisinėmis programomis bus taip pat patogu, kaip ir sparčiai naršyti internete, kadangi jis taps nešiojamu kompiuteriu jūsų biure ir planšetiniu kompiuteriu bet kada, kai tik norėsite papramogauti ar paskaityti naujienas. Tokį kompiuterį galima įsigyti ir su dviguba operacine sistema – nešiojamo kompiuterio dalis turės naujausius Windows, o štai planšetinis kompiuteris gali būti ir su naujausia Android versija.

Aišku, nereikia pamiršti ir apie galingąjį Apple Macbook Pro – šios serijos nešiojami kompiuteriai turi itin galingą bateriją, leidžiančią dirbti be jokio įkrovimo nuo 9 iki 12 valandų. Flash tipo atmintis garantuoja didelę spartą, o i5 Intel procesorius garantuoja, jog galėsite vienu metu užsiimti ne viena veikla ir kompiuteris tikrai neturėtų strigti.

Verslininkai pastaruoju metu dažniausiai renkasi Dell Latitude Touch kompiuterį, kuris turi visas reikalingas apsaugos sistemas ir veikia itin sparčiai, negana to, stilingas ir patogus kompiuterio dizainas leidžia jį itin patogiai nešiotis.

O jeigu esate kompiuterinių žaidimų mėgėjams, tuomet jums turėtų patikti Digital Storm Krypton kompiuteriai, galintys jums pasiūlyti puikų Nvidia vaizdo ir garso kortų bei Intel procesorių derinį, leidžiantį žaisti net ir sudėtingos grafikos žaidimus be jokių trikdžių. Nėra abejonės, kad neturėsite problemų žaidžiant net ir pačius naujausius žaidimus.

Taigi, išsirinkti yra tikrai iš ko, tačiau svarbiausia, kad galėtumėte įvertinti savo poreikius – tuomet bus kur kas lengviau išsirinkti norimą kompiuterį ir už tai, ko jums reikia, sumokėti mažiau.

 
Reklama
Reklama