:: Reklama portale
:: Redakcija

Klaipėdos įmonės
Orai Klaipedoje
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Dienos horoskopas | Sapno paaiškinimas

Reklama
Reklama

Šventinis laikotarpis Telšių rajone – gan ramus, tačiau neišvengta kivirčų, pareikalauta aukos

maistasPrabėgusi šventinė savaitė kiekvienam iš mūsų pažėrė šūsnį teigiamų emocijų, puikių akimirkų, dovanojo galimybę pabūti su šeimos nariais bei artimais žmonėmis, išgirsti daug šventinių palinkėjimų ir juos išsakyti kitiems. Tačiau, kaip ir kiekvienais metais, būta ir šventinį šurmulį temdžiusių akimirkų – švęsdami, Telšių rajono gyventojai neišvengė konfliktų, įvyko keletas eismo įvykių, pareikalauta aukos.

Gruodžio 23-28 dienomis Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate užregistruoti 145 informaciniai pranešimai, pradėtas 21 ikiteisminis tyrimas. 12 iš jų – dėl smurto artimoje aplinkoje. Pareigūnai švenčių laikotarpiu viešose vietose sulaikė ir į komisariatą pristatė 13 neblaivių asmenų, kurių atžvilgiu pradėtos administracinės teisenos.

Per šventinę savaitę neišvengta ir pažeidėjų keliuose – gausios Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų pajėgos, kuriems Kūčių dieną talkino ir Lietuvos Kelių policijos tarnybos Specialios paskirties skyriaus pareigūnai, iš viso nustatė 25 Kelių eismo taisyklių, 14 – kitų administracinės teisės pažeidėjų. Iš jų nustatyti 5 neblaivūs vairuotojai (vienas – dviratininkas, 4 – automobilių vairuotojai). Pagrindinis dėmesys buvo skirtas labiausiai eismo saugumą įtakojantiems Kelių eismo taisyklių pažeidėjams – nuo alkoholio ir narkotinių medžiagų apsvaigusiems vairuotojams išaiškinti, žmonių saugiam pervežimui, vairavimui neturint tam teisės, pėsčiųjų daromiems pažeidimams kontroliuoti. Kūčių vakarą vykdant policinę priemonę, Telšiuose, Muziejaus g., patikrinti buvo sustabdytas pareigūnų dėmesį patraukęs automobilis, iš kurio salono sklido dūmų kvapas. Tad, atidžiai patikrinus automobilio vidų, pareigūnai aptiko įtartiną dėžutę su neaiškios kilmės augaline, įtariama narkotine, medžiaga. Dėl galimos nusikalstamos veikos pradėtas ikiteisminis tyrimas.Nors gruodžio 23-iąją keliuose buvo vykdoma griežta eismo dalyvių kontrolė, vis tik, neblaiviam šešiolikmečiui sėdus už automobilio vairo, įvyko skaudi eismo nelaimė – susidūrus automobiliams, įvykio vietoje žuvo septyniolikmetis.

Telšių apskr. VPK Kelių policijos skyriaus viršininkas Dainius Razminas kreipiasi į visus eismo dalyvius ir ragina keliuose elgtis atsakingai, saugiai, nevairuoti transporto priemonių apsvaigus nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų, laikytis nustatyto važiavimo greičio, paisyti kelio ženklų reikalavimų, segėti saugos diržus, būti pakančiais ir pagarbiais vieni kitų atžvilgiu. „Kaip matome iš Kūčių vakarą įvykusio eismo įvykio, elgiantis neatsakingai kelyje, nuo nelaimės – vos vienas žingsnis. „Naujųjų metų išvakarėse bei pirmosiomis 2015-ųjų dienomis pareigūnai keliuose vykdys sustiprintas prevencines priemones, tačiau visų pirma apie savo saugumą turi pagalvoti pats vairuotojas, keleivis ar pėsčiasis. Elkitės apdairiai, kad švenčių metu jus lydėtų tik gera nuotaika ir smagūs prisiminimai, o nelaimės įstengtų aplenkti Jūsų namus“, – ragindamas eismo dalyvius būti atsakingais keliuose, kalbėjo D. Razminas.

Gruodžio 23-28 d. Telšių rajono keliuose užfiksuoti eismo įvykiai:

Gruodžio 23 d., 9.07 val., Telšių r., kelio Užventis-Tryškiai-Viekšniai 30-ajame kilometre, 2013 metų laidos automobilio „VW Polo“ 57 metų vairuotojas G. A. L. (gyv. Šiauliuose) partrenkė staiga į važiuojamąją kelio dalį išbėgusią stirną. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintas automobilis, stirna nugaišo.

Gruodžio 24 d., apie 18.15 val., Telšių r., kelio Šiauliai-Palanga 65-ajame kilometre, nereguliuojamoje sankryžoje Jampolė-Degaičiai-Šiauliai-Palanga, išvažiuodamas iš šalutinio kelio nuo Jampolės kaimo į pagrindinį kelią, automobilis „Audi 80“, kurį vairavo neblaivus (nustatytas 1,24 promilių girtumas) neturintis teisės vairuoti transporto priemonės 16 metų jaunuolis (gyv. Telšių r.), neįsitikinęs savo ir kitų eismo dalyvių saugumu, nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio techniškai tvarkingo, drausto privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu mikroautobuso „VW Crafter“, kurį vairavo blaivus, turintis teisę vairuoti transporto priemones 37 metų Pakruojo rajono gyventojas, ir susidūrė. Automobilių susidūrimo metu, ant važiuojamosios kelio dalies pažirus automobilių detalėms, pro šalį važiuojantis techniškai tvarkingas, draustas privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, automobilis „VW Passat“, vairuojamas blaivaus, turinčio teisę vairuoti transporto priemones 38 metų klaipėdiškio, kliudė iš automobilio „Audi 80“ iškritusį automobilinį dujų balioną, dėl ko buvo apgadintas. Eismo įvykio metu nuo patirtų sužalojimų įvykio vietoje žuvo „Audi 80“ keleivis – 17 metų Telšių rajono gyventojas. „Audi 80“ vairuotojas buvo pristatytas į Regioninės Telšių ligoninės priėmimo skyrių, kur atsisakė medikų apžiūros, elgėsi agresyviai, keikėsi necenzūriniais žodžiais, grasino dirbančiam personalui, spardėsi, tyčia sudaužė palatos sieną, sieninę lempą, t.y. savo įžūliu elgesiu, grasinimais ir vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ir sutrikdė visuomenės rimtį ir tvarką. Dėl viešosios tvarkos pažeidimo jaunuolio atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR ATPK 284 str. 1 d. Aiškinamasi, kokiu būdu nepilnametis gavo automobilį, kuris priklauso jo pažįstamo motinai. Dėl eismo įvykio, kurio metu žuvo žmogus, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gruodžio 26 d., 11.59 val., Telšiuose, Luokės-Vilniaus gatvių sankryžoje, 1999 metų laidos automobilis „Audi A4“ kurį vairavo neturintis teisės vairuoti transporto priemonių telšiškis 49 metų A. P., sukdamas iš pagrindinio į šalutinį kelią, į dešinę pusę, išvažiavo į kairią kelio pusė ir trenkėsi į prie sankryžos sustojusį 2005 metų laidos automobilį „Mercedes Benz“, kurį vairavo 26 metų telšiškė K. D. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadinti abu automobiliai.

Gruodžio 28 d., 16.07 val., Telšių r., Juozapavo k., 1993 metų automobilio „Ford Mondeo“ 25 metų vairuotojas R. G. (gyv. Telšių r., Juozapavo k.), būdamas neblaivus ir neturėdamas teisės vairuoti transporto priemonių, nesuvaldė automobilio ir nuvažiavo nuo kelio. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintas automobilis.

Telšių apkrs. VPK informacija

 
Reklama
Reklama