:: Reklama portale
:: Redakcija

Klaipėdos įmonės
Orai Klaipedoje
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Dienos horoskopas | Sapno paaiškinimas

Reklama
Reklama

Žemaitijos sostinės gatvėse – saugūs eismo dalyviai

telsiu-policija-akcija2Artėjant didžiosioms metų šventėms, miestų gatvėse, tiek pėstute, tiek automobiliais, zuja vis daugiau pirmųjų Kalėdinių dovanų beieškančių ir jau šventine nuotaika gyvenančių eismo dalyvių. Neretai išsiblaškę, skubantys ir savo mintyse paskendę žmonės, dažnai nesusimąsto apie patį svarbiausią turtą – savo pačių gyvybę. Todėl į gatves pėstieji dažnai išskuba tam nepasiruošę – nepasirūpinę atšvaitu, kuris vairuotojams, vietoj tamsaus šešėlio, leistų pamatyti ir laiku praleisti per gatvę žingsniuojantį pėsčiąją.

Siekiant, kad nelaimingi atsitikimai nesugadintų šventinės nuotaikos, o gatvėse, autobusuose bei automobiliuose eismo dalyviai jaustųsi kuo saugiau, ankstyvą pirmadienio rytą, į darbus ir į mokyklų suolus skubančius Žemaitijos sostinės gyventojus pasitiko geranoriškai nusiteikę pareigūnai.

Bendradarbiaujant su Telšių rajono savivaldybės meru Vytautu Kleiva ir Telšių autobusų parko direktoriumi Petru Ročiumi, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Remigijus Rudminas, Kelių policijos skyriaus viršininkas Dainius Razminas ir kiti pareigūnai, drauge su keleiviais vyko naujaisiais, į miesto ir rajono gatves ką tik išriedėjusiais autobusais. Viešuoju transportu vykstantiems miestelėnams pareigūnai priminė, kaip elgtis išlipus iš autobuso, kodėl tamsiu paros metu būtina segėti atšvaitą. Dedant visas pastangas, kad nelaimių skaičius keliuose mažėtų, o eismo dalyviai vis labiau rūpintųsi saugumu, savo gyvybėmis rizikuojantiems piliečiams, kurie nesegėjo atšvaitų, buvo įteikta po atšvaitą ir papasakota, kokioje vietoje prisegtas jis yra efektyviausias.telsiu-policija-akcija1Išdaliję atšvaitus autobusų keleiviams, visi patraukė vienos iš Telšių miesto mokyklų link. Čia sutiktiems moksleiviams taip pat priminta atšvaitų svarba, o jų neturintiems – atšvaitai įteikti.

Kaip kalbėjo policijos komisariato viršininkas R. Rudminas, pagrindinis policijos pareigūnų tikslas – ne bausti, o dėti visas pastangas, siekiant, kad gyventojai jaustųsi saugūs, o keliuose įvyktų kuo mažiau eismo nelaimių. „Džiugu, kad miestelėnų saugumui neabejingas ir Telšių miesto meras, su kuriuo nuolat vyksta glaudus bendradarbiavimas, o drauge organizuojamos prevencinės priemonės duota teigiamų rezultatų“, – mintimis dalijosi R. Rudminas.

Telšių apskr. VPK informacija

 
Reklama
Reklama