:: Reklama portale
:: Redakcija

Klaipėdos įmonės
Orai Klaipedoje
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Dienos horoskopas | Sapno paaiškinimas

moki-mokescius

Reklaminis skydelis

TAFF
LFF
Reklama

Orientavimosi sportas - smagi pramoga visai šeimai

sportuok-miskeAntrus metus gyvuojantis projektas "Sportuok miške" kiekvieną antradienį kviečia kauniečius pabėgti iš miesto ir smagiai praleisti laiką gamtoje. "Sportuok miške" - tai orientavimosi sporto renginiai skirti ir niekada nebandžiusiems šios sporto šakos naujokams, ir tiems, kurie jau spėjo ją pamilti. Sudalyvauti šiame renginyje ir įveikti orientavimosi trasą gali kiekvienas - nėra jokios išankstinės registracijos, o startuoti galima laisvai pasirinktu metu nuo 17 iki 19 valandos. "Sportuok miške" renginiai vyksta kiekvieną antradienį įvairiuose Kauno miesto parkuose ir miškuose.

Renginio sumanytojas Gytis Šumskas džiaugėsi, kad vis daugiau žmonių susidomi orientavimosi sportu, kiekvieną antradienį į "Sportuok miške" renginius susirenka daugiau kaip 100 dalyvių. Labai smagu, kad orientavimosi trasas pamėgo šeimos, į renginius atvyksta tėvai su įvairaus amžiaus vaikais ir visi kartu kaip komanda įveikia trasą, - pasakojo renginio organizatorius.

Artėjant rugsėjui turbūt ne viena šeima susimąsto į kokį būrelį leisti savo vaikus. "Sportuok miške" renginiai yra puiki galimybė vaikams išmėginti orientavimosi sportą, susipažinti su treneriais, o patikus - užsirašyti į treniruotes sporto mokykloje, - pastebėjo G. Šumskas."Sportuok miške" renginiuose yra laukiami visi, mėgstantys aktyvų poilsį gamtoje, nepaisant nei amžiaus, nei fizinio pasirengimo. Kiekviename renginyje vyksta nemokamos pamokėlės naujokams, kurių metu organizatoriai supažindina su orientavimosi sporto taisyklėmis, žemėlapio ženklais, padeda įveikti trasą. Dalyviai gali pasirinkti iš kelių įvairaus sudėtingumo trasų - nuo labai paprastos iki gerų orientavimosi įgūdžių reikalaujančios trasos. Užtikriname, kad kiekvienas dalyvis iš trasos grįžta pilnas įspūdžių ir su geriausiomis emocijomis - šypsojosi renginio organizatoriai.

Artimiausias "Sportuok miške" renginys vyks jau šį antradienį Ąžuolyno parke. Renginio centras bus įsikūręs priešais zoologijos sodą. Tradiciškai organizatoriai dalyvių laukia nuo 17 iki 19 val., o pamokėlė naujokams vyks nuo 18 valandos. Daugiau informacijos ir tikslų renginių kalendorių galima rasti internete, adresu www.sportuokmiske.lt.

Daugiau informacijos apie šį sportą galite gauti iš savo miesto klubų >>

Nuotrauka iš https://www.facebook.com/sportuokmiske

 
Reklama
Reklama