:: Reklama portale
:: Redakcija

Klaipėdos įmonės
Orai Klaipedoje
Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Dienos horoskopas | Sapno paaiškinimas

moki-mokescius

Reklama

Telšių rajono savivaldybė — lyderė Telšių regione

Meras--su-A.-ButkeviciumiLapkričio 25 d. LDK Valdovų rūmuose vyko Lietuvos savivaldybių merų metinis susitikimas, kuriame buvo aptarti daugiabučių namų renovacijos rezultatai, proceso eiga bei nubrėžtos strateginės kryptys ateičiai.

Susitikime dalyvavęs Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius pažymėjo didelį savivaldybių ir jų vadovų indėlį modernizavimo srityje, nuo 2013 m. pasiekta daugiau negu per visą ankstesnį beveik dešimties metų renovacijos laikotarpį. Ministras Pirmininkas apdovanojo devynias aktyviausiai Daugiabučių atnaujinimo programoje dalyvavusias savivaldybes, tarp jų ir Telšių rajono savivaldybę už žemaitišką užsispyrimą įgyvendinant daugiabučių atnaujinimo projektus.

Merui Vytautui Kleivai įteiktas ir aplinkos ministro K. Trečioko apdovanojimas Telšių rajono savivaldybei, kaip regiono lyderei pagal atliktų renovacijos darbų apimtis. Pirmuoju etapu Telšiuose bus renovuota 16 daugiabučių namų. Antrajame etape siekiama nuo pavienių daugiabučių pastatų atnaujinimo pereiti prie viso gyvenamojo kvartalo renovacijos, numatyta renovuoti dešimt Dariaus ir Girėno gatvės daugiabučių namų. Iš viso šiame etape paruošti 32 investiciniai planai.Meras, grįžęs iš Lietuvos savivaldybių merų metinio susitikimo, sukvietė visus už daugiabučių namų renovaciją atsakingus darbuotojus aptarti renovacijos aktualijas Telšių mieste. Kartu meras V. Kleiva padėkojo darbuotojams už jų pastangas įgyvendinant Daugiabučių namų modernizavimo programą Telšiuose bei linkėjo ir toliau sutelktai dirbti, siekiant maksimalios renovacijos naudos mūsų miesto gyventojams.

Jau netrukus renovuotų daugiabučių namų gyventojai gaus pirmąsias sąskaitas už šildymą ir galės įvertinti renovacijos naudą patys. Pasak SĮ „Telšių būtų ūkis“ daugiabučių namų renovacijos specialisto Raimundo Budniko, dabar telšiškiai iš esmės patenkinti mieste vykstančia renovacija, didesnių konfliktų nebeturime. „Gyventojai vis dar užeina į savivaldybę pasikalbėti apie iškylančias problemas. Vieni skundžiasi, kad statybininkai per lėtai dirba, kiti — kad jų namo renovacija vis dar neprasideda ir pan. Diskusijų yra, ir labai gerai, kad žmonės kalba, kontroliuoja šį procesą“, — sakė meras V. Kleiva.

Meras pabrėžė ir teigiamą daugiabučių modernizavimo programos įtaką ekonomikai, renovacija leidžia išsaugoti darbo vietas bei sukurti naujų. Statybų sektorius turės daugiau darbo, o apie 30 procentų jo sumokamų mokesčių grįžta į biudžetą. Per šiuos ir kitus metus šalyje renovacijai skirtos lėšos pasieks daugiau kaip 1,5 mlrd. litų. Skaičiuojame, kad daugiabučių modernizacija sukurs 2—2,5 proc. bendro vidaus produkto.

Telšių rajono savivaldybės informacija

 
Reklama
Reklama